Filtruj według

Cena
Materiał
Próba
Kolekcje
więcej... mniej
Motywy
Kamień
Filtruj

Komplet biżuterii srebrnej

Elegancki komplet biżuterii srebrnej to komfort i oszczędność czasu. Już nigdy nie będziesz musiała zastanawiać się, czy poszczególne elementy biżuterii do siebie pasują. W Ecla.pl znajdziesz przepiękne komplety srebrnej biżuterii składające się z naszyjników i bransoletek lub wisiorków i kolczyków, wykonane ze srebra i złota.

Komplet srebrnej biżuterii


Komplety biżuterii srebrnej mogą być świetnym uzupełnieniem stylizacji codziennych oraz wyjściowych. Komplet naszyjnik i kolczyki utrzymane w tej samej stylistyce będą doskonałym zestawem biżuterii srebrnej na specjalne okazje, takie jak imprezy w gronie przyjaciół, eleganckie przyjęcia i wesela. Bransoletka i naszyjnik komplet utrzymane w prostej formie to uniwersalny wybór, który sprawdzi się świetnie w casualowych stylizacjach z jeansami.


Kolczyki i naszyjnik komplet

Kolczyki i naszyjnik komplet jest też doskonałym pomysłem na prezent - każda kobieta uwielbia dostawać taki zestaw srebrnej biżuterii. Możemy wybrać zestaw srebrnej biżuterii, który wyrazi nasze emocje wobec osoby obdarowanej. Wybierając komplet biżuterii srebrnej z motywem serca, znaku nieskończoności będzie doskonałym wyborem, jeśli chcemy wyrazić swoją miłość.

Komplet kolczyki i naszyjnik

Komplet kolczyki i naszyjnik z symbolem skrzydeł i piórka będzie dobrym prezentem dla artystycznych i romantycznych dusz, a koniczynka uniwersalnym motywem „na szczęście”. Tego typu srebrne komplety biżuterii możemy bezpłatnie spersonalizować dodając do niej grawer. Piękny cytat, miłe słowa z datą wygrawerowane na blaszce umieszczonej wewnątrz ozdobnego pudełka z zestawem biżuterii srebrnej z pewnością ucieszą obdarowaną osobę.


Komplety biżuterii srebrnej


Komplety biżuterii srebrnej to rozwiązanie niezwykle praktyczne dla osób, które nie chcą zastanawiać się, czy poszczególne elementy kupowane osobno pasują do siebie. Srebrny komplet biżuterii jest też często wybierany jako elegancki i gustowny prezent dla bliskiej kobiety. Po tego typu komplet bransoletka i naszyjnik sięgają najczęściej właśnie osoby, które poszukują idealnego upominku dla kogoś innego, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by kobieta sprawiła samej sobie piękny komplet biżuterii srebrnej.


Srebrny komplet biżuterii

Srebrny komplet biżuterii może być niezwykle zróżnicowany i powinien zostać wybrany pod kątem upodobań osoby, która będzie je nosiła. Wśród ozdób noszonych przez kobiety na co dzień króluje właśnie zestaw srebrnej biżuterii. Zestaw kolczyki i naszyjnik w tym kolorze sprawdzi się np. do pracy czy na spotkanie ze znajomymi. Komplet srebrnej biżuterii można oczywiście założyć również na bardziej formalną okazję.


Zestaw kolczyki i naszyjnik


Komplet kolczyki i naszyjnik to możliwość utrzymania całej kompozycji w spójności. Warto sięgnąć po komplet kolczyki i naszyjnik przed imprezą w gronie przyjaciół, eleganckie przyjęcie czy wesele. Z racji tego, że najczęściej wybieraną przez kobiety biżuterią są właśnie kolczyki i naszyjnik, komplet z tymi elementami sprawdzi się idealnie. Komplet srebrnej biżuterii przykuwa spojrzenia i prezentuje się niezwykle efektownie, a jednocześnie nie przytłacza reszty stylizacji. Komplet naszyjnik i kolczyki pozwoli kobiecie zaprezentować swoją klasę.


Biżuteria srebrna komplety


Srebrny komplet biżuterii to świetny pomysł na prezent dla bliskiej kobiety z okazji świąt lub urodzin. Szczególnie dobrze sprawdzi się w tym przypadku zestaw kolczyki i naszyjnik lub komplet bransoletka i naszyjnik. Komplety biżuterii srebrnej z bransoletką będą pasowały kobiecie w każdym wieku. Wszystkie elementy zawierają wtedy te same motywy, które powinny zostać dobrane do jej charakteru. Taki zestaw srebrnej biżuterii może posiadać np. symbol skrzydeł i piórka w przypadku artystycznych i romantycznych dusz. Wzruszenie na twarzy wywoła z pewnością otrzymanie ozdób ze znakiem nieskończoności lub sercem.

Czytaj więcej