Sposób dostawy i płatności Wartość zamówienia
Paczkomaty Inpost Dostawa: 1 dzień roboczy do 98,99 zł od 99,00 zł
Przedpłata na konto 13,49 zł 0,00 zł
Kurier Inpost Dostawa: 1 dzień roboczy do 198,99 zł od 199,00 zł
Przedpłata na konto 15,99 zł 0,00 zł
Płatność przy odbiorze 17,99 zł 0,00 zł
Kurier DHL Dostawa: 1-2 dnirobocze do 198,99 zł od 199,00 zł
Przedpłata na konto 14,99 zł 0,00 zł
Płatność przy odbiorze 16,99 zł 0,00 zł
Odbiór osobisty (ul. Gen. Gustawa
Orlicz-Dreszera 5 lok 1/4 Białystok)
Dostawa: 1 dzień roboczy
Przedpłata na konto 0,00 zł
Płatność przy odbiorze 0,00 zł

Płatności

Płatność za towar można dokonać szybkim przelewem online, odbiorze przesyłki u kuriera, lub przedpłatą na nasze konto bankowe:
Nr rachunku:

78 1940 1076 3206 2098 0000 0000
ODSTĄPIENIE OD UMOWY – ZWROT TOWARU

Niniejszy punkt regulaminu, dotyczący odstąpienia od umowy , nie dotyczy Klientów niebędących Konsumentami.

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu zamówionego w sklepie internetowym towaru bez podania przyczyny w przeciągu 60 dni od daty jego wydania Klientowi lub wskazanej przez niego osobie trzeciej innej niż kurier.

Zwracany towar powinien być zametkowany, nie powinien nosić cech używania, wykluczając te które wynikają ze sposobu koniecznego do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru, a także powinien być przesłany wraz z załączonym dowodem zakupu oraz pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy.

Klient ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą względem sprzedającego  za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób niewłaściwy i wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania danego towaru.

Klient ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą względem sprzedającego za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób niewłaściwy i wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Zwrot towaru odbywa się na koszt Klienta, z wyjątkiem przypadków, gdy Klient wybrał najtańszy sposób dostarczenia towarów przez odbiór osobisty (w salonie stacjonarnym: Love Story Jewellery ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 lok 1/4,  15-797 Białystok.)

Sprzedawca zwróci Klientowi należność za odesłany przez niego towar w ciągu 14 dni, licząc od dnia doręczenia sprzedawcy oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem zwracanego towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania zwracanego towaru. Zwrot kosztów zamówionego towaru obejmuje wszystkie otrzymane od Klienta płatności, jednakże zwrot kosztów przesyłki zamówionego towaru do Klienta nie obejmuje dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sklep internetowy.

Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że sam Klient wyrazi zgodę na inny sposób dokonania zwrotu płatności.

Sklep internetowy nie odbiera paczek wysłanych na jego koszt oraz paczek wysłanych za pobraniem.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w wypadkach określonych szczegółowo w art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, m. in. w  odniesieniu do umów:

o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że  po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według zamówienia Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w tym towary grawerowane na życzenie Klienta;

c. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

W kwestiach odstąpienia od umowy nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za produkt niebezpieczny, Dz.U. Nr 22, poz. 271 – do umów zawartych do dnia 25 grudnia 2014 roku, oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014r., poz. 827) – do umów zawartych od dnia 25 grudnia 2014 roku.

Zwracany Towar należy przesyłać na adres:
Love Story Jewellery Urszula Lisowska
ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 lok 1/4, 15-797 Białystok z dopiskiem ,,ZWROT,,

Pobierz formularz zwrotu towaru

Pobierz formularz reklamacyjny towaru