Ecla.com.pl

Firma Ecla.com.pl powstała z miłości, którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

Z miłości właścicieli do siebie, a także do biżuterii. Dzięki posiadanej wiedzy i zdobytemu przez lata doświadczeniu nasi Klienci postrzegają nas jako firmę godną zaufania.

Obietnica naszej firmy jest zawarta w jej nazwie - ECLA to połączenie angielskich słów Elegance & Class. Elegancja i klasa to tylko niektóre z cech naszych produktów - w naszej ofercie znajdziesz zarówno szykowną biżuterię przeznaczoną na najbardziej uroczyste okazje, jak i subtelne ozdoby do codziennego noszenia. Dzięki śledzeniu najnowszych trendów oraz stale rosnącej liczbie dostępnych motywów i kolekcji każdy znajdzie to czego szuka.

Nasza firma oferuje Państwu wyroby złote, srebrne a wśród nich m.in.:

  • obrączki ślubne klasyczne, zdobione, dwukolorowe...
  • pierścionki złote, pierścionki z brylantami i innymi kamieniami naturalnymi
  • zegarki renomowanych marek tj: Adriatica, Casio, Lorus,Qq.

Bardzo cenimy zaufanie naszych Klientów i czujemy się zobowiązani do świadczenia usług najwyższej klasy, zarówno w sprzedaży internetowej jak i stacjonarnej.

Kupując na stronie Ecla.com.pl możesz być pewien, że zamówienie zostanie przygotowanie z najwyższą starannością, a produkty dotrą do Ciebie w przepięknym, ekologicznym opakowaniu, gotowym do wręczenia.

W naszych salonach spotkasz się z życzliwą i jednocześnie profesjonalną obsługą, która dba o indywidualne potrzeby każdego klienta.

Zapraszamy